Понад 1000 людей, включно з майже третиною дітей, знайшли свій тимчасовий дім і підтримку в Pristanište. Забезпечивши біженцям і вимушеним переселенцям дах над головою, ми подбали про простір миру: місце для зустрічей, обміну досвідом і навчання, де кожен може знайти щось корисне для себе і своїх близьких.
Наші волонтери організовують різноманітні активності. Ось кілька з них:
• Спортивні ігри для малюків від проєкту «СуперТігри» привносять активність у життя наших найменших учасників програм
• Співочий ансамбль і розмовний клуб з англійської відкривають нові горизонти і точки дотику
• Математичні заняття та уроки історії мистецтва поглиблюють знання і розширюють кругозір як дітей, так і дорослих.
Ми дякуємо кожному волонтеру, чиї зусилля роблять Pristanište місцем, сповненим тепла і підтримки. Якщо ви відчуваєте в собі бажання і можливість поділитися своїми знаннями, уміннями або просто хочете провести час із користю для інших, ми будемо раді бачити вас серед нас!
А ще нам у команду дуже потрібні волонтери зі знанням чорногорської мови. Ті, хто щойно переїхали до Чорногорії, потребують допомоги. Долучайтеся до нашої спільноти, заповнивши анкету на сайті.
Наші волонтери організовують різноманітні активності. Ось кілька з них:
• Спортивні ігри для малюків від проєкту «СуперТігри» привносять активність у життя наших найменших учасників програм
• Співочий ансамбль і розмовний клуб з англійської відкривають нові горизонти і точки дотику
• Математичні заняття та уроки історії мистецтва поглиблюють знання і розширюють кругозір як дітей, так і дорослих.
Ми дякуємо кожному волонтеру, чиї зусилля роблять Pristanište місцем, сповненим тепла і підтримки. Якщо ви відчуваєте в собі бажання і можливість поділитися своїми знаннями, уміннями або просто хочете провести час із користю для інших, ми будемо раді бачити вас серед нас!
А ще нам у команду дуже потрібні волонтери зі знанням чорногорської мови. Ті, хто щойно переїхали до Чорногорії, потребують допомоги. Долучайтеся до нашої спільноти, заповнивши анкету на сайті.