Для багатьох людей, які опинилися через війну в складній ситуації, Pristaniste стало місцем, де вони знайшли притулок і розуміння.
Ми надаємо тимчасове житло, сім-карти, необхідні речі та продукти, щоб полегшити біженцям з України та переселенцям з Росії та Білорусі адаптацію в Чорногорії.
Люди, які зупиняються в нашому тимчасовому будинку, отримують підтримку і супровід волонтерів-тьюторів, готових допомогти з будь-яких питань. У дворі та коворкінгу будинку ми проводимо майстер-класи, зустрічі та творчі вечори. Це допомагає відволіктися, видихнути та відчути себе в безпеці.
Над усім цим працює наша команда: тьютори, водії, викладачі, психологи. Але без вашої підтримки все це було б неможливо. Завдяки вашим пожертвам ми оплачуємо гостьовий будинок, купуємо предмети першої необхідності та розвиваємо програми фонду.
Звіт за пожертвами з 25.09 по 22.10:
За рахунок цих коштів 8 сімей зупиняться в гостьовому будинку, отримають продуктові набори та SIM-карти.
Цих коштів також вистачить на 1 місяць покриття транспортних витрат. Волонтери-водії допомагають у пересуванні людям із проблемами здоров’я, привозять сім’ї з аеропорту.
За останні півроку 2000 € ви переказали через PayPal. На сайті доступні різні варіанти переказу.
Цього вистачить на 1 місяць забезпечення біженців предметами першої необхідності та надання інформаційної підтримки. Волонтери-тьютори поділяться
Ми надаємо тимчасове житло, сім-карти, необхідні речі та продукти, щоб полегшити біженцям з України та переселенцям з Росії та Білорусі адаптацію в Чорногорії.
Люди, які зупиняються в нашому тимчасовому будинку, отримують підтримку і супровід волонтерів-тьюторів, готових допомогти з будь-яких питань. У дворі та коворкінгу будинку ми проводимо майстер-класи, зустрічі та творчі вечори. Це допомагає відволіктися, видихнути та відчути себе в безпеці.
Над усім цим працює наша команда: тьютори, водії, викладачі, психологи. Але без вашої підтримки все це було б неможливо. Завдяки вашим пожертвам ми оплачуємо гостьовий будинок, купуємо предмети першої необхідності та розвиваємо програми фонду.
Звіт за пожертвами з 25.09 по 22.10:
- 720 € ви передали готівкою на допомогу біженцям у Чорногорії.
- 1988 € пожертвували, відвідуючи наші заходи, а також заходи наших друзів і партнерів.
За рахунок цих коштів 8 сімей зупиняться в гостьовому будинку, отримають продуктові набори та SIM-карти.
Цих коштів також вистачить на 1 місяць покриття транспортних витрат. Волонтери-водії допомагають у пересуванні людям із проблемами здоров’я, привозять сім’ї з аеропорту.
За останні півроку 2000 € ви переказали через PayPal. На сайті доступні різні варіанти переказу.
Цього вистачить на 1 місяць забезпечення біженців предметами першої необхідності та надання інформаційної підтримки. Волонтери-тьютори поділяться