- Наші волонтери зустрічають прибулих в Чорногорію, і тимчасово розміщують в будинках. Ми видаємо сім-карти, необхідні речі і продукти. У Pristanište зупинялося 595 осіб, з них 155 дітей. Ми видали 53 стипендії на освіту дітей, сім'ї яких залишилися в Чорногорії.
- Ми відповідаємо на питання про місцевий побут, про пошук житла і роботи, про влаштування дітей в школи і садки. За весь час ми опрацювали звернення від 1 644 осіб.
- Психологи-волонтери проводять безкоштовні індивідуальні сесії та групи підтримки.
- Наші волонтери та друзі організовують різноманітні майстер-класи та уроки: глиняна майстерність, йога, навчання чорногорській мові, заняття математикою та малюванням, створення різноманітних іграшок та прикрас hand-made. Ми провели вже понад 80 творчих вечорів.
- У липні ми створили Podrum Pristaniste-арт-простір творчості і свободи, де виступають друзі фонду, волонтери та жителі Pristanište, — художники, музиканти, актори і артисти. Так відбулося близько 25 заходів.
- Ми випустили путівник, в якому є корисні контакти в Чорногорії та інших країнах, і відповіді на часто зустрічаються питання.
З моменту виникнення фонду і досі роботу з біженцями ведуть близько ста волонтерів: психологи, перекладачі, тьютори, консультанти, викладачі, водії, автори майстер-класів, дизайнери, художники і музиканти. Ми раді, що ви з нами!
Друзі, ви можете допомогти сім'ям, які постраждали від війни.
Нехай 2023 рік принесе довгоочікуваний мир!
З вашою допомогою з іншими завданнями ми впораємося.
Завжди ваше,
Pristanište